NEDEN İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK

HIZLI BAŞVURU FORMU

NEDEN İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK

İstanbul Finans Danışmanlık Hizmetlerimiz ile sizlerde finansal gücümüzü keşfedebilirsiniz.

Finansal gücümüzde en hızlı kredi çözümlerini sağlayan İstanbul Finans Danışmanlık Adını 81 İlde duyurmaya devam ediyor.

Finansal Gücümüz;

Finansal değerlerimiz ile artık nakit para sahibi olmak çok daha kolay.

İhtiyaç Kredisi Danışmanlığı

Konut Kredisi  Danışmanlığı

Taşıt Kredisi  Danışmanlığı

Bireysel Kredi  Danışmanlığı

Ticari Kredi  Danışmanlığı

Dilediğiniz kredi ürününü belirleyin anında online destek hizmetlerini sizlere sağlayalım.

Hızlı ve güvenilir , disiplinli ve titiz, güçlü ve çözüm ortaklı …. Farkımızı hemen yaşayın ….

Tüm kredi hizmetlerini ve bütün banka ayrıcalıklarımızı tek bir çatı altında buluşturuyoruz.

NUMARANIZI GÖNDERİN BİZ SİZE ULAŞALIM!

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak ve kişiye özel avantajlarımızdan yararlanmak için finansal ihtiyaçlarınızı BİZE TAŞIYIN!

Müşterilerimize özel olarak çözülen problemlerle kurumsal finans hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Kredi için tüm adımları sizler için düşünen İstanbul Finans Danışmanlık ekonomik madde içeriğini ekonomi ve finansal olarak markamızda buluşturduk.

Her türlü bankacılık ürün ve hizmet gereksinimlerinizi doğru banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere en güçlü danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Yeni Haberlerimiz

KONUT KREDISI NEDIR ?

KONUT KREDISI NEDIR ?

Eğer belirli bir birikiminiz yok ise ev almak ve geleceğe yatırım yapmak için en ideal yöntemlerden biri olan konut kredisi İstanbul Finans Danışmanlıkta en uygun vade ve faiz seçenekleriyle sizleri bekliyor. 18 Yaşından büyük tüm gençler, orta ve yaşlı tüm yaş kesimleri %100 kredi imkânlarımızdan yararlanabilmektedir.

Ev almaya en doğru kararları verdiren finansal adresiniz Beylikdüzü şubesinde sizleri bekliyor.

Kira ödeme derdine son. Kendi evinizin kirasını ödeyerek daire sahibi olmak isteyenleri 444 3 291 nolu numara ve başvuru kolaylıklarımız sizleri bekliyor.

Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması şartı ile bankalarımız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan kredi seçeneklerinden biridir. Konut kredisine başvurmak için dilediğiniz kredinin vadesini danışmanlık firması olarak değişken faiz olup olmadığını sizler adınıza araştırıyoruz.

Konut kredisi için gerekli olan nakit paralar artık www.istanbulfinansdanismanlik.com adresinde sizleri bekliyor. Satın almak istediğiniz konutu belirleyin nakit paralarınız cebinize gelsin. Konut kredisi imkânı sağlayan bankaları sizin adınıza finansal gücü ile 81 İlde adını duyurmuş markanız yardım etmektedir. Sizin için en uygun faiz oranlarını sunan bankaları siz değerli müşterilerimize sunduğumuzda nakit paralarınız için ihtiyacınız olan tüm destekleri sağlıyoruz.

KREDI NOTUM KAÇ OLMALI ?

KREDI NOTUM KAÇ OLMALI ?

İstanbul Finans Danışmanlık ile Kredi Notu

İstanbul finans danışmanlık ile kredi notu hakkında merak edilenler arasında puanın kaç olması gerektiği yer almaktadır.

Kişiden kişiye ve bankadan bankaya değişebilir olan bu durum için bir banka içi yeterli görülmeyen puanınız diğer bir banka için yeterli olabilmektedir.

Bu yüzden finans firmanız sizin için en uygun seçenekleri ve kredi çözümlerini siz değerli müşterilere sunmaktadır.

 Bankaların kendilerine göre belirlediği alt sınırları bulunup, bankalar kredilerin ödenip ödenemeyeceğini de dikkate almaktadır. Bu yüzden puanınızın yeterli şekilde yüksek olması işlemlerinizi garanti altına almaktadır.

Yeterli puanınız mevcut ise kredi imkânlarımızdan yararlanabilir sizlerde ihtiyacınız olan kredilere sahip olabilirsiniz.

Kredi notunuzu etkileyen önemli etkenler arasında;

Mevcut borç durumu ilk olarak çok önemlidir.

Kredi Notum Kaç Olmalı?

ÇOK RİSKLİ

ORTA RİSKLİ

AZ RİSKLİ

İYİ

ÇOK İYİ

0-799

800-1299

1300-1499

1500-1699

1700-1900

KREDİ BORCU VE FAİZİ

KREDİ BORCU VE FAİZİ

 Eğer borcunuzu her ay düzenli ödememişseniz geçikme faizi eklenir üstüne gecikme faizi şu şekilde hesaplanır ilk önce girmiş olduğunuz bilgilere göre asgari ödeme tutarınız hesaplanır, hesaplanan asgari ödeme tutarını eğer ödenen borç varsa bu değerden çıkartılıyor, ödenmiş olan borç asgari ödeme tutarının altındaysa asgari tutarın ödenmeyen kısmına %2,34 gecikme faizi uygulanır, asgari ödeme tutarı dışında kalan dönem borcunuza ise %1,84akdi faiz uygulanıyor, daha önce hesaplamış olduğumuz maddelerdeki hesaplanan tutarı toplayarak 30 gün içinde ödenmesi gereken faiz bulunmaktadır, son olarak faiz işlemi yapılmasından dolayı bulunan toplam faiz üzerine KKDF  %15 ve BSMV %5 vergilerini ekleyerek toplam faiz ödemesi ve dönem borcuyla toplanıyor. Bu işlemin sonucunda 30 gün sonra ödenecek olan kredi kartı borcunuzda hesaplanmış olmaktadır. Örneğin 45 TL bir ödemeniz var 45/30=1,5 TL yani bu demek oluyor ki günlük geçikme yane  geç ödeme tutarınızı buldunuz demektir. Eğer ödemenizi son ödeme tarihinden 10 gün sonra yaptıysanız eğer diğer ödeme borcunuza gelecek geç ödeme tutarı 1,5TL*10=15TL olacaktır.

Haberler Sayfamızı İnceleyin